شادمهر 300x188 - دکتر شادمهر، حقم را بگیرد!ترکمن نیوز: شهرنوش عجم داوطلب آزمون دکتری در نامه‌ایی سرگشاده از امان قلیچ شادمهر نماینده شهرستان گنبدکاووس و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی برای احقاق حق زایل شده از طرف سازمان سنجش و وزارت علوم چنین نوشت:

در بیان اینکه حتی در جامعه علمی و دانش محور کشور یعنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی نیز بنا به مشکلات و روابط غیر متعارف موجود، نمی‌توان به سادگی و در کمال آرامش و خاطر آسوده، حقوق اولیه و به صراحت بیان و تاکید شده در قوانین موضوعه را ذی حق و برخوردار شد علی‌الظاهر همانند دردی بی درمان و آزار دهنده، ذهن و اندیشه هر انسانی را می‌خراشد و ضرر وجودی مضاعف وارد می کند.

یک داوطلب خانم دکتری تخصصی آزمون ۹۹ با رتبه ۱۰۷ رشته خود و نمرات مصاحبه عالی در دو دانشگاه از مجموع چهار دانشگاه انتخاب شده بدلیل تجربه و اشتغال دولتی کاملا مرتبط و تخصصی با رشته آزمونی با کاهش فاحش نمرات مصاحبه و به ویژه عدم محاسبه و ثبت نمرات سوابق آموزشی و پرورشی مواجه شده است .

حال پرسش اساسی از دکتر امان قلیچ شادمهر نماینده محترم گنبدکاووس و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده ناظر بر کیفیت آموزش استان گلستان این است که در جایگاه فردی که به شما اعتماد رای کرده و یا حتی رای نداده، بر مبنای قاعده عقلی و فقهی ” خذوالحقک” که در این مورد بر دوش شما تکیه کرده، در راستای استیفاء این حق مغفول مانده و قابل اعاده شدن، از سوی مسولان سازمان سنجش و وزارت علوم هیچ گونه لکنت زبان و قصوری از جانب ایشان پذیرفتنی نیست.

این مشکل مربوط به کمیسیون تخصصی شماست که بایستی قطع یقین پیروز میدان باشید.

به یاد داشته باشید این دیگر ، تغییر و تودیع فرماندار شهرستان ، پیگیری انتصاب فلان مدیر لایق و کاربلد و یا بطور مثال عدم اجابت و موافقت وزیر ورزش به نامه مجمع نمایندگان گلستان نیست که برای عدم تحقق و به فعلیت نرسیدن آنها “باب تعذر ” ؛ تساهل و مسامحه باز باشد . آقای شادمهر درانتظار خبر اعاده حق هستیم وخواهیم بود. این گوی و این میدان.

هدف " ترکمن نیوز " گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست
انتشار دهنده : Besya
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۳

۱۸ آبان ۱۳۹۹

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک