کارگروه قرآنی اهل سنت شمال کشور 300x194 - دومین جلسه کارگروه قرآنی اهل سنت شمال کشور برگزار شدترکمن نیوز: دومین جلسه کارگروه قرآنی اهل سنت شمال کشور با حضور علما و روحانیون و چهره های قرآنی استان گلستان در ستاد دائمی تبیین معارف انقلاب اسلامی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرپرست معاونت فرهنگی و امور اجتماعی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور در این نشست گفت: تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی پیام آزادگی و ایثار در راه اسلام را به جهان صادر کرد.

یاسر مقسم با بیان اینکه معمولا شخصیت والای شهیدان پس از شهادت برای مردم شناخته و در دلها جای می گیرند افزود: ویژگی بارز شهید سردار سلیمانی سردار بزرگ اسلام این بود که در زمان حیات نیز در قلب آحاد مردم بویژه کودکان و نوجوانان و جوانان جای داشت.

وی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی یک شخصیت برجسته نظامی اما مردمی و محبوب دلها بود تصریح کرد: سردار سلیمانی اسطوره ای بود که دنیا سالیان سال ،نیاز به مطالعه و تحقیق درباره شخصیت والای این شهید بزرگوار دارد.

مقسم تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی وحدت و انسجام بی نظیری در ایران و کشورهای آزاده جهان به وجود آورد.

وی با بیان اینکه در راستای تحکیم وحدت و اتحاد امت اسلامی باید تلاش کنیم افزود: دشمن نمی خواهد عزت ، عظمت و اقتدار ایران بزرگ را ببیند و به دنبال هر ترفندی برای ضربه زدن به آن است.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور در ادامه سخنان خود از برگزاری ۳۰ محفل قرآنی تحت عنوان “کاروان عطر قرآن در فجر انقلاب” خبر داد و گفت: همچون سالهای گذشته ۳۰ کاروان قرآنی در سراسر استان گلستان برای ترویج فرهنگ سبک زندگی اسلامی-ایرانی برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این جلسه اساتید و چهره های قرآنی استان پیرامون برگزاری محافل و نشست های قرآنی، پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

گزارش از: رستم جرجانی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۰۲

۰۳ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68503

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک