شهرام کوسه غراویاخبار اقتصادی– ترکمن نیوز- دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: محصولات کشاورزی باید به صورت تضمینی خریداری شود به شرط آنکه دولت در پرداخت مبالغ کشاورزانی که ماه‌ها چشم امید به برداشت محصول خود و هزینه‌های آن دارند به تاخیر نیفتد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، شهرام کوسه غراوی در جلسه شورای اداری با حضور رئیس جمهور در استانداری اظهارداشت: ۵۰ روستا شهرستان کلاله آب شرب ندارند و ۵۰ روستا دیگر نیز مشکل کمبود آب شرب دارند که باید به این موضوع توجه جدی شود.

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شرایط جغرافیایی استان به صورتی است که در این استان هم مناطق گرمسیری و هم مناطق سردسیری وجود دارد، اما تعرفه متناسب برای این مناطق محاسبه نمی‌شود.

وی افزود: اعتباراتی برای مشکلات مسکن برخی روستاهای حوزه انتخابیه من در نظر گرفته شده بود که متاسفانه تاکنون تخصیص نیافته است. به نظر می‌رسد این مشکلات که جز مشکلات اساسی مردم است مورد توجه واقع شود.

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مشکل کود کشاورزی و بخشودگی سود وام‌های کشاورزی خسارت دیده از مشکلات عمده کشاورزان در مناطق محروم است که امید داریم، حل شود.

وی جداشدن سیستم برق استان گلستان از استان مازندران از دیگر خواسته‌های مردمی دانست و گفت: زهکشی اراضی گلستان به ویژه شمال استان و تعیین تکلیف پتروشیمی را جدی تر دنبال کنید.

کوسه غراوی خاطر نشان کرد: محصولات کشاورزی به صورت تضمینی خریداری شود به شرط آنکه دولت در پرداخت مبالغ کشاورزانی که ماه‌ها چشم امید به برداشت محصول خود و هزینه‌های آن دارند به تاخیر نیفتد.

منبع: تسنیم

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۵

۲۵ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43813

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک