ریاض پایتخت عربستاناخبار خاورمیانه – تورکمن نیوز بر اساس شنیده های خبری صدای چندین انفجار به گوش رسیده و خط دود انفجار در آسمان ریاض مشاهده شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران,   شبکه الجزیره طی خبری اعلام کرد صدای دو انفجار در ریاض پایتخت عربستان سعودی به گوش رسیده است.

شاهدان عینی به خبرگزاری رویترز گفتند که صدای سه انفجار در شهر ریاض به گوش رسیده است و ستون های دود را در آسمان مشاهده کرده اند‎

پایگاه خبری اسپوتنیک روسیه نیز از شنیده شدن صدای سه انفجار در ریاض خبر داد.

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن اعلام کرد که مقر وزارت دفاع سعودی در ریاض و همچنین اهداف دیگری در این شهر را با موشک‌های بالستیک از نوع آتشفشان ۲ هدف قرار داده است.

رسانه‌های یمنی همچنین اعلام کردند که یگان موشکی این کشور یکی از ساختمان‌های توزیع شرکت آرامکو در نجران واقع در جنوب عربستان و همچنین شمار دیگری از اهداف در این شهر را با موشک‌های بالستیک “بدر ۱” در هم کوبیده‌اند.

رسانه‌های سعودی اعلام کردند که پدافندهای هوایی این کشور یک فروند موشک بالستیک را در آسمان ریاض، رهگیری کرده است.

‎در همین حال، ارتش سعودی اعلام کرد که یک موشک بالستیک شلیک شده از یمن را بر فراز ریاض سرنگون کرده است.

طی یکی دو روز گذشته ارتش یمن با چندین فروند موشک بالستیک مواضع متجاوزان سعودی را هدف قرار داده است. صالح الصماد رئیس شورای عالی سیاسی یمن به تازگی گفته است که موشک‌های بالستیک بیشتری به مواضع متجاوزان شلیک خواهد شد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۵۲

۲۲ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15735

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک