جمعه گنبدکاووس 10 300x199 - دلتنگی امام جمعه گنبدکاووس برای خطبه‌هاترکمن نیوز:  امام جمعه گنبدکاووس در دیدار فرماندار و برخی مدیران این شهرستان به مناسبت پنجم مرداد سالروز اقامه نخستین نمازجمعه پس از پیروزی انقلاب، نسبت به طولانی شدن تعطیلی اقامه نماز جمعه و خطبه‌های آن به سبب شیوع کرونا ابراز دلتنگی کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ جت الاسلام محمود ترابی ابراز امیدواری کرد در سایه همکاری و همراهی بیشتر مردم و مسوولان و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی بویژه پرهیز از برگزاری مراسم عروسی در مناطق شهری و روستایی در آینده نه چندان دور ریشه این ویروس از جامعه کنده شود.
وی با گرامیداشت سالروز اقامه نخستین نماز جمعه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، از مرحوم آیت الله طالقانی به عنوان نماد حق گویی و شجاعت نام برد و گفت: اقامه نمازجمعه از عنایات خداوند به ملت ایران است و همه باید به ارتقای این جایگاه مهم عبادی و سیاسی کمک کنیم.
در پایان این نشست هم پانزدهمین مرکز نیکوکاری زیر نظر کمیته امداد منطقه ۲ گنبدکاووس با نام “محمدرسول الله (ص)” در دفتر امام جمعه این شهرستان افتتاح شد

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۸

۰۶ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

79948

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک