عبدالجلیل غیادی در نامه ای به قرجه طیار مطرح کرد:

با دکتر غیادی 300x198 - دلایل، چالش‌ها و راهکارهای عزل قاطعانه خلیلی رییس هتاک فدراسیون سوارکاری فراهم است+تصویر نامهاخبار سوارکاریتورکمن نیوز: مدیر عامل شرکت تعاونی تولید و پرورش اسب اصیل تورکمن طی نامه ای مبسوط به نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس و بخش محروم داشلی برون خواستار رسیدگی و عزل فوری رییس هتاک فدراسیون سوارکاری شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی تورکمن، دکتر عبدالجلیل غیادی در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: در این نامه خطاب به قره جه طیار مطرح شده است تمامی دلایل، چالش ها و راهکارها برای عزل قاطعانه خلیلی به طور تمام و کمال فراهم است و خواستار رسیدگی عاجل به این موضوع هستیم.

وی افزود: دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز باید به دلیل ضعف های مدیریتی و بی تفاوتی آشکارا و جانبدارانه از مسعود خلیلی بازخواست و استیضاح شود.

غیادی تصریح کرد:  عدم کارشناسی دقیق و بحران فزاینده در مدیریت برگزاری مسابقات استان گلستان، به خصوص دخالت های ناشیانه مدیران ورزش و جوانان در تلاش برای گنجاندن تبصره ۳ بند ۱۱ ماده ۴ لایحه ی وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان، عملا مقابله با قانون مترقی نظام جامع دامپروری و از مظاهر بارز ناتوانی های وزیر ورزش و جوانان است.

این مالک و پیشکسوت حفظ و پرورش نژاد اسب اصیل تورکمن در ادامه با تاکید از طیار نماینده پرتلاش گنبدکاووس خواستار شد: جامعه آگاه سوارکاری و اسبداری ایران، منتظر اقدام قاطع و موثر جنابعالی و اعضای محترم مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی است.

گزارش از: یاشار نیازی
خبرنگار رسمی خانه مطبوعات کشور
عضو نظام صنفی روزنامه نگاران استان گلستان

نامه دکتر غیادی به قرجه طیار

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۳۰

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

53756

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک