2 بانوی گلستانی به اردوی تیم ملی بسکتبال 300x202 - دعوت 2 بانوی گلستانی به اردوی تیم ملی بسکتبالورزش بانوان-  ترکمن نیوز- پس از حضور یک مربی گلستانی به عنوان سکاندار تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان ایران، ۲ ورزشکار استان نیز به اردوی تیم های ملی بزرگسالان و زیر ۱۸ سال این رشته دعوت شدند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان ایران گفت: ‘سعیده علی’ بازیکن گنبدی به همراه ‘سارینا یوری’ بازیکن گرگانی در این اردوها شرکت می کنند.
نیکا بیک لیک لی اظهارداشت: اردوی تیم ملی بزرگسالان در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است.
وی اضافه کرد: در این اردو ‘معصومه اسماعیل زاده’ از اصفهان به همراه ‘مژگان خدادادی’ از قزوین در کنار ‘سحر نجفی’، سمیه ثابت زاده’، ‘ساغر آجیلی’ و ‘سارا اعتماد’ از تهران حضور دارند.
وی با اشاره به این که هدایت تیم بزرگسالان برعهده خودش است و تیم ملی زیر ۱۸ سال توسط ‘افسانه حسن نایبی’ هدایت می شود، افزود: در اردوی تیم ملی زیر ۱۸ سال که همزمان با اردوی بزرگسالان در حال برگزاری است، ‘نگین رسولی’، ‘ریحانه حشتمی’ و ‘هانا بیداری’ هر سه از تهران و ‘زینب غفاری’، ‘فاطمه آقازادگان’ و ‘آیدا گل محمدی’ به ترتیب از زنجان، قزوین و کردستان حضور دارند.
به گفته وی، تیم ملی بسکتبال سه نفره زیر ۱۸ سال زنان ایران پانزدهم شهریور ماه به منظور حضور در رقابت‏ ‌های قهرمانی آسیا راهی مالزی می ‎شود.
وی تصریح کرد: تیم ملی بسکتبال سه نفره زنان نیز پانزدهم شهریور عازم قزاقستان میزبان رقابت های آسیایی بزرگسالان می شود.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: irna.ir

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۴

۱۲ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

34652

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک