Artesh 29F 300x171 - دعوت گلستاني ها به حضور در آئين روز ارتشگلستان-ترکمن​نيوز- قرارگاه عملیاتی لشگر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ شهید اسدالله متاجی گرگان، در آستانه ۲۹ فروردین ،روز ارتش جمهوری اسلامی بیانیه ای صادر و ازمردم استان گلستان خواست که در آئین های این روز و رژه نیروهای مسلح شرکت کنند.

به گزارش پايگاه خبري و تحليلي ترکمن​هاي ايران، دراین بیانیه آمده است: بیست و نه فروردین ماه در روز شمار تاریخ جمهوری اسلامی ایران مصادف با روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی های دلاورمردان نیروی زمینی ارتش است.
بیانیه افزوده است: غیورمردانی که با جانفشانی از لحظه نخست پیروزی انقلاب اسلامی و در طول دوران دفاع مقدس حماسه آفریدند و همواره عشق، علاقه و میل باطنی خود را به حرکت توفنده انقلاب به رهبری امام راحل ابراز داشتند و در اثبات حقیقت این عشق؛ فداکاری، تلاش و ایثارگری بسیار به خرج دادند.
در قسمتی دیگر از این بیانیه آمده است: امروز نیز ارتش جمهوری اسلامی ایران متکی به عنایت پروردگار توانا در سایه حمایت های همه جانبه و حکیمانه مقام عظمای ولایت و در انجام وظیفه حساس و مخاطره آمیز پاسداری از کیان اسلامی فروگذار نخواهد کرد.
آئین های روز ارتش و رژه نیروهای مسلح استان گلستان روز چهارشنبه در شهرستانهای گرگان، گنبدکاووس و آزادشهر برگزار می شود.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

لينک عضويت در کانال

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۴۵

۲۸ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

16287

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک