دعوت از مردم پرشور گنبدکاووس برای استقبال از رئیس جمهورگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  قرجه طیار نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس، ائمه جمعه شیعه و اهل سنت و فرماندار ویژه شهرستان با صدور اطلاعیه ای استقبال پرشور مردم این شهرستان از رئیس جمهوری را نمایش غرورآفرین از اتحاد و همبستگی دولت و ملت در نظام جمهوری اسلامی دانستند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  با صدور این اطلاعیه از مردم شهرستان برای حضور در استقبال و میزبانی از دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه دعوت بعمل آمده است.
متن اعلامیه بشرح زیر است:

در آستانه جشن چهلمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تثبیت حاکمیت ارزش های الهی در میهن اسلامی مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس میزبان ریاست محترم جمهوری حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی و کاروان تدبیر و امید هستند.
از آنجایی که همراهی و حمایت های مردمی همواره پشتوانه بی بدیلی برای نظام اسلامی و حفظ دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی است.
امیدواریم این بار نیز مردم انقلابی و متدین با حضور حماسی و شورانگیز خود در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوریبرگ زرین دیگری را در تاریخ این دیار ثبت نمایند.
بی تردید این حضور نشان از حمایت و پشتوانه ارزشمندی به منظور تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید برای توسعه و پیشرفت خواهد بود.
مردم شریف، نجیب و عزیز استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس زنان و مردان غیور و غیرتمند، که الگوی بی نظیر وحدت در کشورید بی شک میزبان اصلی ریاست محترم جمهوری، شما عزیزان هستید و حضورتان یعنی مطالبه، همراهی و مهمان نوازی یعنی تایید آنچه از صفا و صمیمیت و بزرگوارتان نقل کرده ایم.
میزبانی گرم و پرشور شما مردم ولایت مدار و با ایمان از ریاست محترم و کاروان تدبیر و امید جلوه ای دیگر از وحدت، همگرایی و همدلی آحاد مردم و اقتدار روزافزون نظام جمهوری اسلامی را به معرض نمایش خواهد گذاشت.
با حضور شما نمایشی غرورآفرین و خاطره انگیز از اتحاد و همبستگی دولت و ملت در نظام جمهوری اسلامی را در خاطره تاریخی این سرزمین به یادگار خواهد گذاشت.
به گزارش ترکمن نیوز: این مراسم روز دوشنبه ساعت ۸:۳۰ صبح در محل استادیوم تختی گنبدکاووس برگزار می شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۴

۲۰ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43452

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک