دعوت فرماندار ترکمن از مردم برای شرکت در تظاهرات حمایتی از سپاه پاسداران اطلاعیه-ترکمن نیوز:  فرماندار ترکمن از عموم مردم برای برگزاری تظاهرات حمایتی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ الیاس هیوه چی با صدور اطلاعیه فراخوانی، ضمن محکومیت اقدام غیرقانونی رئیس‌جمهور منفور رژیم مستکبر امریکا، در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ملت شریف شهرستان ترکمن دعوت کرد تا پس از اقامۀ نماز جمعه این هفته در تظاهراتی خشم و نفرت خود را از این اقدام ننگین فریاد کرده و وحدت و همدلی خود را با سپاه به نمایش بگذارند.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«بسـم الله الـرحمـن الـرحیـم»

سلام و درود خدا بر پاسداران سبز پوش جان برکف انقلاب اسلامی، این سپاهیان غیور و دلاور اسلام.

اگر چه دولت آمریکا و رئیس جمهور قانون شکن آن بر سپاهیان عزیز جسارت روا داشته و شخصیت ذاتی خود را به سپاه غیور اسلام نسبت داده اما حافظه تاریخی همه مردم فهیم و قدرشناس ایران فداکاری و مجاهدت سپاهیان عزیز را از یاد نخواهد برد.

اقدام رئیس جمهور آمریکا نشان داد که سپاه پاسداران در دفاع از مواضع ملی جمهوری اسلامی به درستی عمل کرده است و توانسته است صلابت ملی را در کنار دیگر ارکان نظام و نیروهای مسلح حفظ نماید.

در عرصه امداد رسانی به سیلزدگان گلستان سپاه پاسداران با تمام ظرفیت انسانی و لجستیکی در منطقه حاضر شد و بار دیگر صحنه های دفاع در نبرد ۸ ساله را زنده کرد.

ملت بزرگ و رشید شهرستان ترکمن پس از اقامۀ نماز باصلابت جمعه این هفته، شکوه وحدت خود را با سپاه مقتدر و سرافراز به نمایش گذاشته و با حضور باشکوه و وحدت بخش خود در تظاهرات علیه اقدام ننگین رئیس جمهور منفور رژیم زیاده خواه امریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی، فریاد ‘ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند’ را سرخواهد داد تا خاری در چشم دشمنان کوردل این انقلاب باشد.

 

الیاس هیوه چی

فرماندار شهرستان ترکمن

 

 

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۰۸

۲۲ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

51220

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک