دعوت بانوی گلستانی به تیم ملی والیبال ‌نشستهورزش بانوان- ترکمن نیوز- ملی پوش باسابقه گلستانی با نظر کادر فنی به چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی والیبال ‌نشسته زنان جانباز و معلول برای حضور در بازیهای پارآسیایی جاکارتا دعوت شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولان گلستان گفت: زهرا دانای طوس در مرحله پایانی اردو که از ۱۳ تیرماه در کمپ تیم های ملی ورزش های جانبازان و معلولان برگزار می شود،حضور خواهد داشت.
علیرضا خراسانی اظهار کرد: در این اردو که تا ۲۱ تیرماه ادامه دارد ،ملی پوشان برای سفر به هلند و حضور در رقابت های جهانی والیبال نشسته آماده می شوند.
مسابقات جهانی والیبال نشسته ۲۴ تا ۳۱ تیر ماه درهلند برگزار می شود.
وی ادامه داد: تیم ملی والیبال نشسته زنان پس از مسابقات جهانی هلند خود را برای حضوری موفق در بازی های پارآسیایی جاکارتا آماده خواهد کرد.
سومین دوره از بازی‌های پارآسیایی؛ پس از رقابت های گوانگ ژو و اینچئون مرداد ماه امسال در جاکارتا پایتخت کشور اندونزی برگزار می شود.
یک طلای والیبال نشسته مردان با حضور احمد ایری، آرش خرمالی و آرش قره قولپاقی و نقره والیبال نشسته زنان با حضور زهرا دانای طوس راه آورد ورزشکاران گلستانی از بازی های پارآسیایی اینچئون کره جنوبی بود.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع: irna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۰

۰۷ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک