دشمن با توان بالا نتوانست در جنگ پیروز شودگرگان-اخبار ترکمن نیوز-مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به اذعان خود دشمنان، آنان با وجود توان بالای تسلیحاتی نتوانستند در جنگ تحمیلی پیروز شوند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران خسرو عروج روز سه شنبه در جمع کارکنان پایور و وظیفه قرارگاه عملیاتی لشگر ۳۰ و تیپ ۲۳۰شهید متاجی گرگان با اشاره به اقتدار رزمندگان ایران در دفاع مقدس اظهارکرد: دشمنان در این باره می گویند که با توان هزار به یک به ایران حمله کردیم ،اما موفق نشدیم.
وی بیان کرد: غربی ها با بررسی دلایل شکست در جنگ تحمیلی به این نتیجه رسیدند که رزمندگان ایرانی از شعور بالایی برخوردار بوده و وصیت نامه شهدا این موضوع را ثابت می کند.
سردار عروج با بیان اینکه مختصات جنگ به اندازه ای دقیق و قابل ارزیابی بوده که کتاب ها و فیلم های بسیاری درباره آن نوشته و ساخته شد، افزود: جنگ از جمله علوم نظری بوده و سند جنگی از نظرعلمی جزو مهمترین اسناد است.
وی به سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی نیز اشاره کرد و گفت: شهید صیاد شیرازی مرد میدان جنگ و نمونه بارز مردان الهی بود و هرکس او را می دید آرامش پیدا می کرد.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۲

۲۸ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

16216

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک