امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس:

آخوند نوریزاد 1 300x178 - دشمنان اسلام به دنبال کم رنگ کردن ایمان و اعتقاد در بین جوانان هستندتورکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به تشدید تهاجمات فرهنگی علیه ایران اسلامی گفت:‌ دشمنان اسلام با نفوذ نرم افزاری در حوزه جنگ نرم جوانان و نوجوانان ما را هدف قرار داده و بدنبال تضعیف و کم رنگ کردن ایمان و اعتقاد راسخ جوانان هستند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  آخوند عبدالباسط نوری زاده در سخنان پیش از نماز عبادی جمعه ۲۹ شهریور ماه اظهار کرد:‌ استکبار جهانی با بهره گیری از شبکه های ماهواره ای، رسانه های اجتماعی و چاپ کتب انحرافی سعی در تضعیف ایمان جوانان ما دارند تا بدین طریق آنها را از اسلام مایوس و از قرآن دور کنند.

وی تصریح کرد: امروزه دنیای کفار با آگاهی کامل و هدفمند اقشار پویای جامعه، روشنفکران و تحصیل کرده ها را هدف قرار داده و در رسانه های خود با ترویج ادیان مسیحی، یهودی و توهین به مقدسات اسلامی در صدد تضعیف ایمان و باورهای دینی جوانان هستند.

خطیب جمعه اهل سنت گنبدکاووس با بیان اینکه، ایران اسلامی برای پیشرفت، آبادانی و توسعه نیازمند جوانان متدین و تحصیل کرده است اظهار داشت: راه مقابله با اسلام ستیزان هوشیاری، آگاهی بخشی و تقویت ایمان و اعتقاد نوجوانان و جوانان در کانون خانواده ها و نیز علما و روشنفکران متدین درجامعه است.

آخوند عبدالباسط نوری زاد با اشاره به اینکه اسلام دین کامل، همه جانبه و خواهان صلح و برابری است تصریح کرد: همه باور دارند که پیامبر(ص) بزرگترین اسوه حسنه بوده و مهمترین معجزه او کتاب قرآن است. اگر مسلمین به دستورات قرآن و سنت ایشان عمل می کردند امروز با این مشکلات مواجه نبودیم.

وی در بخشی از سخنان خود با بیان مختصری از تاریخ ظهور و گسترش جهان اسلام اظهار داشت: در دوران رشد و اعتلای اسلام پیامبر(ص) و اصحاب گرامی ایشان مشقات و رنج های بسیاری را متحمل شدند تا نور هدایت اسلام را روشن نگهدارند.

وی از نوجوانان و جوانان خواست تا در راستای آگاهی و تقویت ایمان و اعتقادات خود سعی کنند با قرآن انس بیشتری داشته و با شرکت در کلاس های تفسیر قرآن که توسط اساتید و روشنفکران متدین برگزار می شود در معانی و اسرار آیات الهی تحقیق و تعقل بیشتری کنند.

گزارش از: مصطفی صبوحی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۵۳

۲۹ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61814

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک