دستگیری 3 نفر از عاملان اصلی درگیری با محیط بان گلستانیاخبار حقوقی و قضایی- ترکمن نیوز- مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از دستگیری سه نفر از عاملان اصلی درگیری با محیط بانان گلستانی خبر داد و گفت: گفته می شود ضارب اصلی هم بین دستگیر شدگان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، امیر عبدوس اظهار کرد: در درگیری محیط بانان با شکارچیان غیرمجاز در منطقه سولگرد پارک ملی گلستان که روز چهارشنبه اتفاق افتاد یک محیط بان شهید و سه محیط بان زخمی شدند.

وی افزود: دو محیط بان همان روز به طور سرپایی مداوا شدند و یکی از محیط بانان که بر اثر اصابت چاقو به ران و بازو به شدت مجروح شده بود پس از عمل جراحی در بیمارستان بجنورد روز گذشته (جمعه) از بیمارستان ترخیص شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان ادامه داد: عاملان این درگیری هشت نفر بودند که در قالب دو گروه چهار نفره در منطقه حضور داشته اند.

وی اضافه کرد: درگیری ابتدا بین یک گروه چهار نفره از شکارچیان غیرمجاز و محیط بانان اتفاق می افتد و گروه چهار نفره دوم از شکارچیان حین درگیری و به طور اتفاقا به آن ها ملحق می شوند.

عبدوس تصریح کرد: تاکنون سه نفر از افرادی که در این درگیری حضور مستقیم داشته اند دستگیر شده اند و دو نفر دیگر شناسایی شده و امید داریم تا پایان وقت امروز دستگیر شوند.

وی با اشاره به این که گفته می شود ضارب اصلی شهادت محیط بان گلستانی در بین دستگیر شدگان است، خاطرنشان کرد: یک نفر از عاملان اصلی درگیری توسط عوامل اطلاعاتی و امنیتی دستگیر شد و دو نفر دیگر هم بعد از عملیات گسترده توسط نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و آگاهی، مجبور به تسلیم خود شدند.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: mehrnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۷

۲۸ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

38226

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک