عامل شرارت 300x198 - دستگیری موبایل قاپ‌های حرفه ای در گنبدکاووسترکمن نیوز: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گلستان گفت: موبایل قاپ‌های حرفه ای در گنبدکاووس دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ مجتبی مروتی اظهار کرد: بدنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره موبایل قاپی در گنبد کاووس، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی و انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور پلیس در محل مشخص شد، یکی از شهروندان در حال تردد در خیابان بوده که ناگهان راکبان یک دستگاه موتورسیکلت به وی نزدیک شده و تلفن همراه وی را ربوده و متواری شده اند.

سرهنگ مروتی تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع و لزوم برخورد قاطع با عاملان نا امنی در جامعه، مراتب بصورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گفت: ماموران پس از یکسری اقدامات گسترده اطلاعاتی و تخصصی سرانجام موفق شدند هویت سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه هر دو نفر را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان در مقر انتظامی ابتدا منکر هرگونه جرمی بودند که پس از مواجهه با مستندات پلیس به ۱۵ فقره کیف قاپی و موبایل قاپی در گنبد کاووس اعتراف کردند.

سرهنگ مروتی در پایان گفت: هر دو سارق پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۱۸

۱۵ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

83902

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک