دستگیری مرد و زن سارق در روستای مرزی کرند گنبدکاووساخبار حوادث- ترکمن نیوز- ماموران مرزی گنبد مرد و زنی را که با همدستی یکدیگر اقدام به دزدی از یک واحد تجاری در روستای کرند این شهرستان کرده بودند، دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از ایرنا، رییس اداره اجتماعی هنگ مرزی اترک گلستان با تایید این خبر اظهار کرد: این دو سارق ۳۳ و ۳۰ ساله از اهالی روستای کرند دو روز پیش از یک واحد فروش لباس اموالی را دزدیده بودند.
سرگرد جواد کارکن گفت: سارقان که مرد مجرد و زن خانه دار هستند با اطلاع از تعطیلی چند روزه مغازه از مسیر پنجره این واحد تجاری که در کوچه واقع بوده وارد محل شده و تعداد پنج تخته پتو، پنج عدد کاپشن بزرگسال مردانه و پنج طاقه پارچه نخی زنانه جمعا به ارزش تقریبی ۳۵ میلیون ریال را سرقت کردند.
وی اضافه کرد: پس از گزارش این سرقت که عصر دیروز از سوی مال باخته انجام شد ماموران پاسگاه مرزی کرند در محل وقوع جرم حاضر و با بررسی و تحقیقات فنی و میدانی موفق به شناسایی سارقان شدند.
وی با بیان اینکه ماموران با دستور قضایی سارقان را دستگیر کردند، تصریح کرد: آنان در بازجویی به سرقت اعتراف و اموال دزدی را که در مکانی مخفی کرده بودند به پلیس برای تحویل به صاحب آن برگرداندند.
رییس اداره اجتماعی هنگ مرزی اترک ادامه داد: دستگیر شدگان با تشکیل پرونده و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۳۳

۲۷ آذر ۱۳۹۷

کد خبر :

42167

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک