دستگیری عاملان ضرب و جرح شهروند گنبدی ترکمن نیوز:  رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: بدنبال اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر ضرب و جرح وی توسط عده ای با هویت معلوم، مراتب در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان گنبد کاووس قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛سرهنگ مجتبی مروتی اظهار کرد: طی بررسی های پلیس مشخص شد، متهمان شاکی را با توسل به زور به مکانی خلوت منتقل کرده و پس از ضرب و جرح و تهدید، وی را رها کرده اند.

وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، مراتب در دستور کار تیمی ویژه از ماموران آگاهی شهرستان قرار گرفت و پس از یکسری اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، سرانجام مخفیگاه متهمان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی هر ۳ نفر دستگیر شدند.

سرهنگ مروتی با بیان اینکه شاکی و متهمان همگی از اتباع افغان هستند، گفت: متهمان در تحقیقات اولیه پلیس اقرار کردند، شاکی مدتی خاستگار یکی از اقوام نزدیک آنان بوده که به منظور منصرف کردن وی و ایجاد رعب و وحشت اقدام به این عمل مجرمانه کرده اند.

رئیس پلیس آگاهی گلستان ضمن تاکید بر مقابله قاطعانه پلیس با مخلان امنیت، خاطرنشان کرد: هر ۳ متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۸

۱۲ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76469

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک