دستگیری عاملان تیراندازی در گنبدکاووستورکمن نیوز:  فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش که در یکی از روستاهای شهرستان اقدام به تیراندازی کرده بودند طی یک عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   سرهنگ محمود علی فر در گفت وگو با خبرنگار تورکمن نیوز در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه در یکی از روستاهای شهرستان افرادی شرور اقدام به تیراندازی نموده اند.

وی افزود: با تشکیل چند اکیپ ویژه از ماموران شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی و شرارت در دستور کار پلیس امنیت شهرستان قرار گرفته و با اقدامات فنی و اطلاعاتی افراد شرور شناسایی و در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهشان زمین‌گیر شدند.

سرهنگ علی فر ادامه داد: در این راستا دو قبضه سلاح غیرمجاز کشف، متهمان با توجه به داشتن پرونده های متعدد کیفری از جمله شرارت و درگیری، با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

درخواست پلیس از شهروندان؛ در صورت اطلاع و یا مشاهده هرگونه موارد مجرمانه و مشکوک مراتب را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش نمایند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۵۳

۱۱ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60717

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک