دستگیری عاملان اسیدپاشی در جاده خوش ییلاقاجتماعی– ترکمن نیوز- فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از دستگیری عاملان حادثه اسیدپاشی سال گذشته در جاده خوش ییلاق (آزادشهر – شاهرود) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، سرهنگ محمد رضا اصلانی اظهارکرد: با تلاش نیروهای اطلاعاتی و انتظامی آزادشهر عاملان اسیدپاشی اسفند سال گذشته در جاده خوش ییلاق که با حمله به یک خودروی پژو ۲۰۶ راننده آن را که یک خانم جوان بود مصدوم کرده بودند، در چند روز اخیر دستگیر شدند.
وی در تشریح دستگیری این افراد افزود: با اعلام شماره پلاک خودروی متواری شده پس از حادثه، شناسایی اتومبیل در دستور کار قرار گرفت و پس از آن دو نفر در این رابطه در شهرستان همجوار آزادشهر دستگیر شدند.
وی عنوان کرد: دو فرد دستگیر شده در اعترافات خود فرد سومی را به عنوان اسیدپاش معرفی کردند که با تحقیقات پلیسی محل اختفای وی در همان شهرستان کشف و دستگیر شد.
سرهنگ اصلانی افزود: عامل اسیدپاشی که خود نیز در این حادثه به دلیل ریختن اسید مصدوم شده بود در برابر شواهد موجود لب به اعتراف گشود و اختلافات مالی را دلیل این سوء قصد اعلام کرد.
فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: در این پرونده سه نفر دستگیر شدند که پس از اعتراف به جرم خود با تکمیل پرونده صبح امروز تحویل دستگاه قضایی و روانه زندان شدند.
بر اساس پیگیری ها خانم حادثه دیده که دچار ۴۵ درصد سوختگی در ناحیه گردن و پایین تر شده بود همچنان در حال مداوای خود است.
در روزهای پایانی سال گذشته سرنشینان یک خودروی سواری پژو که در تعقیب این خانم جوان بودند، پس از ایجاد یک تصادف ساختگی، خودروی ۲۰۶ را متوقف کرده و پس از آن به سرعت بر روی شخص مذکور اسید پاشیده و متواری شدند.
شهرستان ۹۵ هزارنفری آزادشهر در شرق استان گلستان قرار دارد و محور کوهستانی خوش ییلاق راه ارتباطی آزادشهر به شاهرود در استان سمنان است.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۰

۱۹ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

31911

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک