ساختگی 300x200 - دستگیری شبکه گسترده تصادفات ساختگیتورکمن نیوز: رئیس کل دادگستری گلستان از دستگیری شبکه گسترده تصادفات ساختگی در استان با تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان عج در اداره کل اطلاعات استان گلستان خبرداد و گفت: اعضای این باند با تصادفات ساختگی تاکنون ۱۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ هادی هاشمیان اظهار داشت: اعضای این باند در گروه های ۵ و ۶ نفره، در جاده های خلوت خودروهای خود را واژگون می کردند و با صحنه سازی پلیس و اورژانس را به محل تصادف می کشاندند.

وی افزود: پس از انتقال مصدوم به بیمارستان، اعضای این باند گزارش های پزشکی و مراکز تصویربرداری را با تفسیری که مدنظرشان بود روی سربرگ های این مراکز که از قبل جعل کرده بودند می نوشتند و با مهر و امضای جعلی پزشکان این مراکز، گزارش ها را به پزشکی قانونی ارائه می کردند.

هاشمیان ادامه داد: پس از ماه ها کار تخصصی سربازان گمنام امام زمان عج و بازپرس پرونده، پنج نفر سرکرده اصلی این شبکه دستگیر و ۱۵۰ سر شاخه و ۵۰۰ زیرشاخه این باند که در استان های گلستان، مازندران، خراسان شمالی، اصفهان و یزد فعالیت می کردند شناسایی شدند.

به گفته وی، بیش از دو هزار برگ اوراق و اسناد از این شبکه کشف شد که توانسته بودند نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان از بیمه های سراسر کشور تحصیل مال نامشروع داشته باشند که با اقدام سربازان گمنام امام زمان عج و بازپرس پرونده از پرداخت ۳ میلیارد تومان دیگر به آنان پیشگیری شد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: تصادف عابر پیاده با خودرو، موتورسیکلت با خودرو و واژگونی عمدی خودرو سه شگرد اصلی اعضای این شبکه در تصادفات ساختگی بوده است.

هاشمیان خاطرنشان کرد: اعضای این باند ۵ نفره دستگیر شده اند و هم اکنون در زندان هستند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۵۴

۱۰ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60609

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک