دستگیری سارق اماکن خصوصی در گنبدکاووساجتماعی-ترکمن نیوز-  جانشین فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری سارق اماکن خصوصی به همراه یک نفر مالخر در این شهرستان خبر داد و اعلام کرد: متهم دستگیر شده به ۱۲ فقره سرقت اعتراف کرده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛سرهنگ نعمت الله شهیدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پس از گزارش چند فقره سرقت منازل و ساختمان های نیمه کاره توسط شهروندان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس اگاهی انتظامی قرار گرفت.
وی اضافه کرد: ماموران آگاهی با بررسی های فنی و میدانی موفق به شناسایی سارق و دستگیری او در حین سرقت شدند.
سرهنگ شهیدی گفت: با دستگیری این سارق سابقه دار که حدودا ۳۵ ساله بوده و اعتیاد به مواد مخدر نیز دارد، او در بازجویی پلیس به ۱۲ فقره سرقت و معرفی مالخر اعتراف کرد.
وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی انتظامی گنبدکاووس براساس اعتراف این سارق یک نفر مالخر را نیز شناسایی و دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی گنبدکاووس با بیان اینکه سارق دستگیر شده به همراه مالخر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، ادامه داد: برخی از اقلام سرقت شده توسط این متهم نیز کشف شد که مالباختگان می توانند با مراجعه به پلیس آگاهی اموال خود را تحویل بگیرند.
سرهنگ شهیدی با تاکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی و حفاظتی منازل مسکونی و تجاری توسط شهروندان بویژه در ایام تعطیلات نوروز، از آنان درخواست کرد، درصورت مشاهده موارد مشکوک و مجرمانه مراتب را بلافاصه به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش نمایند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۴

۱۱ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50326

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک