محمود علی فر 300x248 - دستگیری سارقین موبایل در آزادشهرحقوقی و قضایی-تورکمن نیوز فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس از دستگیری سارقین (موبایل قاپ) در شهرستان آزاد شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سرهنگ محمود علی فر در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: ۲ سارق موبایل قاپ کمتر از ۲ ساعت طی عملیات پلیسی در شهرستان آزادشهر دستگیر شدند.

وی افزود: طی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی سرقت موبایل از دو شهروند گنبدی در یکی از خیابان های سطح شهر، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت،

فرمانده انتظامی گنبدکاووس تصریح کرد: برابر اعلام مالباختگان دو نفر موتور سوار با سر و صورت بسته اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه آنان شده و از محل سرقت متواری شدند.

سرهنگ محمود علی فر ادامه داد: با دریافت مشخصات ظاهری سارقان از سوی مالباختگان و با اقدامات فنی و پلیسی، سرانجام سارقان در شهرستان آزادشهر شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس با درخواست از شهروندان تاکید کرد؛ در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا مشاهده افراد ولگرد و پرسه زن در محلات مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۰

۰۹ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54307

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک