محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس 300x200 - دستگیری سارقین طلاجات عابرین در گنبدکاووسحقوقی و قضایی-تورکمن نیوز:  فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس از دستگیری سارقین طلا و جواهرات در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سرهنگ محمود علی فر در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز اظهار داشت: ۲ سارق طلاجات از عابرین گنبدی طی عملیات پلیسی در گنبدکاووس دستگیر شدند.

وی افزود: طی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد سرقت گردنبند طلا از یک خانم مسن در یکی از خیابان های سطح شهر، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

سرهنگ علی فر گفت: برابر اعلام مالباخته دو نفر موتور سوار به بهانه پرسیدن آدرس به وی نزدیک شده و در فرصتی گردنبندش را به سرقت برده اند.

وی در ادامه افزود: با دریافت مشخصات ظاهری سارقان از سوی مالباختگان و با اقدامات فنی و پلیسی، سرانجام سارقان شناسایی و طی عملیاتی ضربتی در شهرستان آزادشهر دستگیر و به یگان انتظامی انتقال که در مواجهه با مستندات پلیس به ۵ فقره سرقت گردنبند طلا به همین شیوه اعتراف که با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گنبدکاووس با درخواست از شهروندان تاکید کرد؛ در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا مشاهده افراد ولگرد و پرسه زن در محلات مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۶

۱۲ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

54496

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک