دستگیری سارقان حرفه‌ای تجهیزات مخابراتی در گنبدکاووساخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به دستگیری سارقان حرفه‌ای تجهیزات مخابرات و احشام در گنبدکاووس، گفت: در پی دستگیری این سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، وی به ۱۸ فقره سرقت احشام اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، سرهنگ محمود علی فر اظهار داشت: با توجه به گزارشات مردمی مبنی بر سرقت احشام در حوزه گنبدکاووس، نیروی انتظامی و آگاهی شناسایی سارق را در دستور کار خود قرار داد.

وی افزود: نیروهای انتظامی و آگاهی با اقدامات پلیسی و میدانی توانستند سارق احشام که سابقه کیفری داشت، دستگیر کنند. سارق در رویارویی با مستندات ارائه شده و شواهد موجود به ۱۸ فقره سرقت احشام اعتراف کرد.

وی یادآور شد: عدم توجه به توصیه‌های پلیسی و استفاده از تجهیزات اندک در نگهداری و حفاظت از احشام و نیز اعتماد بیش از حد به افراد غریبه، سبب وقوع سرقت احشام خواهد شد.

سرهنگ علی‌فر با اشاره به اینکه روز گذشته باند ۷ نفره منهدم شد، گفت: روز گذشته باند ۷ نفره سرقت باتری‌های مخابراتی در گنبدکاووس منهدم شد.

وی ادامه داد: این سارقان که از افراد سابقه‌دار بودند اقدام به سرقت باتری های مخابراتی می‌کردند. این سارقان به ۲۰ فقره سرقت این باتری‌ها اعتراف کردند که از مخفیگاه آنها تعدادی اقلام مسروقه کشف و ضبط شد.

وی افزود: سارقان پس از انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۴۵

۰۲ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

38438

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک