محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس 300x200 - دستگيري سارقان لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت در گنبدكاووسترکمن نیوز:  فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری سارق لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   محمود علي فر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت طي چند روز گذشته، تيم ويژه اي از ماموران انتظامي كلانتري ۱۲ طالقاني بررسي موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وي ادامه داد: ماموران تجسس كلانتري با تلاش و پيگيري شبانه روزي و پايش هاي ميداني و بررسي مختصات زماني و مكاني سرقت هاي صورت گرفته، ۲ متهم سابقه دار را در اين رابطه شناسايي و دستگير كردند.

علي فر با اشاره به کشف مقاديري اموال مسروقه از متهمان، گفت: سارقان در تحقيقات فني به عمل آمده و مشاهده مستندات پليس لب به سخن گشوده و به ۱۸ فقره سرقت لوازم و قطعات کولرهای اسپيلت و لوله های مسی از منازل و مغازه هاي بدون تجهيزات ايمني اعتراف كردند.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس خاطرنشان كرد: تحقيقات پليس در خصوص اين پرونده ادامه دارد و از شهرونداني که در چند ماه گذشته لوازم و قطعات کولرهای آنان مورد سرقت واقع شده در خواست می شود جهت پيگيري پرونده به پليس آگاهی شهرستان مراجعه كنند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۲۹

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

73693

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک