قضایی گلستان برای کاهش تصادفات تلاش می کند 300x199 - دستگاه قضایی گلستان برای کاهش تصادفات تلاش می کندحقوقی و قضایی – ترکمن نیوز- رئیس کل دادگستری گلستان، دادستان های سراسر استان را مکلف کرد با کمک مسئولان دستگاه های اجرایی نقاط حادثه خیز جاده های استان را شناسایی و برای رفع آن اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، هادی هاشمیان در نخستین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان در سالجاری اظهار کرد: با توجه به تبعات اجتماعی و اقتصادی که وقوع تصادفات در پی دارد امسال به صورت ویژه کاهش تصادفات و مرگ و میرهای ناشی از حوادث جاده ای در دستور کار این شورا قرار گرفته است.

وی افزود: اصلاح نقاط حادثه خیز، فرهنگ سازی به ویژه برای موتورسیکلت سواران و عابران پیاده که بیشترین قربانیان حوادث ترافیکی را تشکیل می دهند باید به صورت ویژه از سوی دستگاه های ذیربط دنبال شود.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه در زمینه فرهنگ سازی باید مسئولان پیشگام شوند، تصریح کرد: اگر مسئولان ما در برنامه ها و طرح هایی که اجرا می کنند نگاه پیشگیرانه داشته باشند بسیاری از مشکلات در این حوزه کاهش می یابد.

هاشمیان به آتش سوزی های هفته گذشته جنگل های استان اشاره کرد و گفت: اگر مردم و مسئولان نکات پیشگیری را که بارها نسبت به آن هشدار داده بودیم رعایت می کردند، ۲۶۰ هکتار از جنگل های استان نمی سوخت.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع : isna.ir

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۳

۱۹ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک