میان تپه ها ترکمن نیوز 300x192 - "در میان تپه ها" روایت‌ کننده زندگی عشایر ترکمن و کرمانج، آغازگر جشنواره مینا در هلندترکمن نیوز:  فیلم سینمایی “در میان تپه‌ها” به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا کیوانفر از گرگان به عنوان آغازگر چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم مینا در کشور هلند به نمایش در می‌آید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمدرضا کیوانفر کارگردان این فیلم به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران گفت: فیلم “در میان تپه ها” روایت‌ کننده زندگی عشایر ترکمن و کرمانج (کردهای استان‌های خراسان شمالی و شمال و شمال غربی خراسان رضوی) ساکن مناطق شمال شرقی گلستان است و به موضوع سواد و فرهنگ اجتماعی این مردم می پردازد.

امیر شمس و الهام جلالی، حمیدرضا کیوانفر، حسین قورچیان، هوتن حق‌شناس، محسن خدابخشی، سحر حسن‌زاده، مهرداد سدنی، امید آژیرانی، حسن مدیرروستا، ونداد درویشیان، محمد نسایی، محمد پاسندی و صالح زنگانه عوامل تهیه این فیلم هستند.

در میان تپه‌ها برای اولین بار ۱۱ تا ۲۰ مهر ماه سال گذشته در بخش جریان‌های نو سینمای آسیا در بیست و چهارمین جشنواره بوسان کره‌جنوبی به نمایش درآمد.

چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مینا هلند از ۱۱ تا ۱۳ ژوئن ۲۰۲۰ ( ۲۲ تا ۲۴ خرداد امسال) برگزار خواهد شد.

این رقابت سینمایی در بخش اصلی شامل سینمای مینا (فیلم‌های کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا)، پانورامای سینمای کشورهای جهان با موضوع هویت‌ها و اقلیت‌ها خواهد بود.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۰

۰۷ خرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

76088

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک