در مصرف آب و برق صرفه جویی شود گرگان-تورکمن نیوز:  فرماندار گرگان گفت: شهروندان در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند تا از قطعی آن جلوگیری شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛محمد حمیدی فرماندار گرگان در جلسه پدافند غیرعامل به موضوع پیشگیری و مدیریت بحران اشاره کرد و گفت: استفاده درست از منابع انرژی مانند، آب و برق باید مورد توجه همه مردم شهرستان قرار گیرد تا در زمان‌های مختلف شبانه روز شاهد قطعی در این موارد نباشیم.

وی با اشاره به اینکه عمل کردن به پدافند غیر عامل می‌تواند نتیجه خوبی در آینده داشته باشد افزود: در سیل اخیر گلستان قادر بودیم با توجه بیشتر به پدافند غیرعامل تا حد زیادی از بروز حوادث ناگواری که امروز شاهد آن هستیم جلوگیری یا خسارت آن را به حداقل برسانیم.
حمیدی همچنین به موضوع آب شرب شهر گرگان اشاره کرد و گفت: با توجه به کاهش چشمگیر آب‌های زیرزمینی و تامین بخش زیادی از آب شرب گرگان طی سال‌های اخیر از این چاه ها، این منابع رو به کاهش بوده و نیاز است از آب‌های سطحی استفاده کنیم.
حمیدی در ادامه به موضوع حفاظت از مخازن و منابع تأمین آب اشاره کرد و گفت: محافظت‌های لازم از مخازن باید مد نظر اداره آب قرار گیرد و موارد پدافند غیرعامل باید لحاظ شود.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۹

۰۶ تیر ۱۳۹۸

کد خبر :

56139

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک