غراوی گلستان ساخت و ساز 300x190 - در ساخت و ساز کنار رودخانه‌ها سخت گیری لازم نشده استگلستان-ترکمن نیوز:  نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در سیل اخیر بسیاری از بناها آسیب جدی دیده اند  گفت: در ساخت و ساز کنار رودخانه‌ها سخت گیری‌های لازم نشده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ شهرام کوسه غراوی در گفتگو با مهر اظهار کرد: سیل اخیر نشان داد باید به سمت و سویی برویم که بناهای ساخته شده در آینده استحکام و مقاومت لازم را داشته باشند تا مردم در جریان حوادث دچار چنین مشکلاتی نشوند.

وی افزود: بسیاری از بناها در حاشیه رودخانه‌ها ساخته شده که در جریان سیل آسیب جدی دیده‌اند و این ایراد به کسانی وارد است که مجوز و پروانه ساخت کنار رودخانه را دادند.

کوسه غراوی تصریح کرد: تمهیدات لازم برای ساخت بنا کنار رودخانه ضروری است اما متاسفانه در بسیاری از نقاط این موضوع را لحاظ نکردند و باید توضیحات و آموزش‌های لازم در این زمینه داده شود.

نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مجلس شورای اسلامی به طور جدی بررسی‌های لازم را در خصوص خسارات سیل انجام و مطالبات مردم را پیگیری خواهد کرد تا در خصوص پرداخت تسهیلات، وام بلاعوض برای خانه‌ها، دام‌ها، اراضی کشاورزی و راه‌های مواصلاتی تصمیم گیری کند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۳۶

۲۴ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

51293

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک