مسیر های دوچرخه سواری در معابر گنبد کاووس ایجاد میشونداخبار اجتماعی -ترکمن نیوز- رییس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس از انجام مطالعات برای ایجاد مسیرهای دوچرخه سواری در برخی معابر این شهر با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و استفاده کمتر از وسایل نقلیه شخصی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران نبی الله آخوندی روز پنجشنبه در جمع شرکت کنندگان در همایش دوچرخه سواری عمومی که امروز در شهر گنبدکاووس و به مناسبت هفته سلامت ( اول تا هفتم اردیبهشت) برگزار شد، گفت: شورای اسلامی شهر برنامه هایی نیز برای توسعه ورزش همگانی در دستور کار دارد.
وی افزود: کمک به اجرای برنامه های ورزش همگانی و نیز حمایت از ورزشکاران و قهرمانان این شهرستان که در سطح ملی و بین المللی مقام های برتر کسب می کنند، از مهمترین فعالیت های شورای اسلامی شهر و شهرداری گنبدکاووس می باشد.
معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در مراسم اهدای جوایز به شرکت کنندگان درهمایش دوچرخه سواری عمومی درسخنانی باقدردانی از برگزارکنندگان این مراسم، گفت: توجه به سلامت عمومی و تلاش برای ارتقای آن از رویکردهای اصلی این فرمانداری درسال جاری می باشد.
عبدالقدیر کریمی با یادآوری برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در اسفند سال ۹۶، افزود: جوایز آن پیاده روی ۲۲۳ دوچرخه بود که به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد و هدف از این اقدام ترویج فرهنگ دوچرخه سواری بود.
وی گفت: همه مدیران ادارات و نهادها بایستی ترویج فرهنگ ورزش همگانی از جمله دوچرخه سواری را در راستای ارتقای سطح سلامت عمومی مورد توجه قرار دهند.
دراین همایش که توسط شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس، کمیته ورزش هفته سلامت و شورای اسلامی این شهر برگزار شد، حدود ۶۰ نفر از آقایان شرکت کردند که در پایان به ۴۰ نفر آنان به قید قرعه هدیه نقدی اهدا شد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است./ایرنا

لینک عضویت در کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۷

۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

کد خبر :

17120

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک