حاشیه مجلس

Hashie 17M 300x204 - درگیری دو نماینده در جلسه استیضاح ربیعیایران– ترکمن نیوز- جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست علنی امروز مجلس با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در مخالفت با عملکرد ربیعی و موافق استیضاح، دلایل مخالفت خود را مطرح کرد.

وی پس از پایان اظهاراتش از پشت تریبون به سمت صندلی‌ خود در حال حرکت بود که در این بین میرزایی‌نکو عضو فراکسیون امید (اصلاح‌طلبان) مجلس و مخالف استیضاح ربیعی به سمت مقصودی حمله‌ور و سخنان رکیکی علیه او مطرح کرد. لحن صحبت‌های میرزایی‌نکو موجب عصبانیت شدید مقصودی شد به طوریکه وی قصد وارد کردن ضربه‌ای به او داشت.

درگیری لفظی شدید مقصودی و میرزایی‌نکو بامیانجی‌گری امیرآبادی، تابش، قاضی‌پور و دیگر نمایندگان خاتمه یافت و اگر این نمایندگان دیر اقدام کرده بودند به درگیری فیزیکی شدیدی منجر می‌شد.

در نهایت درگیری لفظی نمایندگان موافق و مخالف استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با میانجی‌گری تعداد زیادی از نمایندگان، اعضای هیئت‌رئیسه و تذکرات مکرر لاریجانی ختم شد.

 

منبع: tasnimnews.com

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۷

۱۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

31610

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک