اس 300x206 - درمان معجزه آسا بیماری MS با گیاه کندر!در مورد بیماری ام اس چه می دانید ؟

بیماری‌ ام اس در مغز باعث ایجاد لکه های سفید یا پلاکهای متعدد می شود. وجود پلاکها نشان دهنده سفت شدگی غلاف سلولهای عصبی مغز هستند که این سفت شدگی، از انتشار جریان الکترو شیمیایی رشته های عصبی جلوگیری کرده و موجب اختلال در حرکات می شود. در نتیجه فرمانی که از مغز صادر می شود به راحتی به اعضا و ماهیچه ها نمی رسد و وظایف اندام‌های بدن به درستی صورت نمی پذیرد.

بیماری ام اس یک بیماری ناتوان‌ کننده است که باعث از دست‌ دادن کنترل، دید، تعادل و حواس (بی حسی) می‌شود.
آیا بیماری ام اس با کندر درمان می شود ؟

براساس آخرین تحقیقات انجام شده برروی گیاه کندر مشخص شد که این گیاه قابلیت درمان بیماری ناعلاج ام اس را دارد.بیماری ام اس با کندر قابل درمان است. درطب اسلامی و ایرانی گیاه کندر را فقط به عنوان زیاد شدن حافظه می شناختند و این درحالی که بر اساس تحقیقات صورت گرفته در بین سالمندان مشخص شده که اثر ضد التهابی دارد و باعث کاهش درد دست و زانو افراد مسن و فعالیت بیشتر آنها می شود.

با توجه به اینکه عوارض التهابی در سلول های مغز علت اصلی بیماری ام اس شناخته شد به گونه ای که باعث خونریزی و التهاب در مغز بیماران می شود باعث شد که از گیاه کندر برای مهار پروستو گرانیت ها لونکوترین التهابات مغز استفاده شود و به درمان بیماری ام اس کمک کنیم. هم اکنون بیماران ام اس با داروهای اینترفرون درمان می شوند که به خاطر هزینه های سنگین آن بسیاری از بیماران دررنج هستند بنابراین سعی داریم از گیاه کندر درقالب کپسول ممرال برای این بیماران استفاده کنیم.

نکته : افراد زیادی مبتلا به بیماری ام اس ، در حال حاضر به لطف خدا و با همین روش ها گیاهی و توصیه های ذکر شده ،درمان و روی پای خودشان راه می روند و حتی از حالت فلجی نیز خارج شدند و بهبود پیدا کردند.دوستان عزیز، لطفا در مصرف کندر زیاده رویی نکنید، می توانید مقدار مصرف روزانه خود از این گیاهان را با پزشک مربوطه در میان بگذارید.

لیست غذاهای مضر بیماران ام اس :

پرهیز از تخم مرغ ها
محصولات لبنی
بستنی
ترشی
تمر هندی
ماهی
فلفل
دارچین
زنجفیل
زیره
سرکه
چای
قهوه
سوسیس ،کالباس
نسکافه
کاکائو
بادمجان
فست فود
برنج سفید
مواد غذایی کنسرو شده
ترک سیگار
گوشت گاو و شتر
غذاهای سرخ کرده
غذاهای مزاج سرد

غذاهای مفید در درمان بیماری ام اس :

مصرف آلو خشك
آب زرشك
تمشك
انجیر
زیتون-
بادام
کنجد
گردو
پسته
فندق
انگور
کشمش آفتابی
غذاهای آب پز
دانه خشخاش
لوبیا چشم بلبلی
اسفناج
عسل
سبزی های تازه
نخود
چغندر
حبوبات
آجیل خام
تقویت مفاصل خوردن هفته ای ۳ بار پاچه گوسفند براي بيماران ام اس

منبع: مجله دلگرم

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۹

۲۲ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69554

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک