طیار شورای اداری استان گلستان 1 300x225 - درخواست قرجه طیار از رئیس جمهور برای ایجاد دانشکده علوم پزشکی در گنبدکاووسگلستان-ترکمن نیوز-  نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: گنبدکاووس جزو معدود شهرستان‌هایی است که فرمانداری ویژه دارد اما دانشکده علوم پزشکی ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران، قره‌جه طیار صبح امروز در جلسه شورای اداری استان گلستان که با حضور رئیس جمهور و جمعی از مسؤولان برگزاری شد اظهار کرد: مردم شهرستان گنبدکاووس و استان گلستان قانونمندترین و قانع‌ترین مردم ایران هستند و همواره در همه صحنه‌ها حضور پرشور داشتند و همراه و همگام نظام بودند.

وی تصریح کرد: روز گدشته نیز مردم گنبدکاووس صحنه‌های پرشور استقبال از رئیس جمهوری عالی ترسن مقام اجرایی کشور را به نمایش گذاشتند که جای قدردانی دارد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور گفت: دیروز پرشور به استقبال شما آمدند و در دو انتخابات اخیر ریاست جمهوری بالاترین درصد آرا را به خود اختصاص دادند و جزو بیشترین درصد آرا را در کشور را به دولت تدبیر و امید دادند که این مهم توقعات مردم گنبدکاووس از دولت تدبیر و امید و همچنین دِین دولت نسبت به مردم این شهرستان را بالا برده است.

طیار بیان کرد: گنبدکاووس جزو معدود شهرستان‌هایی است که فرمانداری ویژه دارد اما دانشکده پزشکی ندارد که بنده از هیئت دولت استدعا دارم دانشکده علوم پزشکی در این شهرستان راه‌اندازی شود.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:farsnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۹

۲۵ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

43801

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک