درخشش گلستانی ها در مسابقات وزنه برداری معلولاناخبار ورزشی – ترکمن نیوز- وزنه برداران گلستانی در بیست و پنجمین دوره مسابقات وزنه برداری جانبازان و معلولان قهرمانی کشور با کسب دو مدال طلا و برنز درخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، دبیر رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان گلستان گفت: این رقابت ها با حضور ۱۲۷ وزنه بردار استان های مختلف در تهران برگزار شد که در پایان مصطفی برزنونی از گلستان در وزن ۵۹ کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا و مهدی محمودزاده از این استان در وزن ۵۴ کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شد .

علیرضا خراسانی اظهار کرد: تیم گلستان با ترکیب عقیلی، داداشی، کمانگری، برزنونی و محمودزاده در این رقابت ها که زیر نظر کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار شد، شرکت کرده بود .

وی بیان کرد: در گلستان ورزشکاران مستعدی در رشته های مختلف ورزشی جانبازان و معلولان حضور دارند که در صورت فراهم شدن امکانات، توانایی افتخار آفرینی در رقابت های معتبر جهانی و بین المللی را دارند.

به گفته وی؛ ورزش جانبازان و معلولان گلستان در سالهای اخیر با فراهم شدن امکانات بیشتر به پیشرفت های خوبی رسیده و مدال های زیادی هم توسط ورزشکاران رشته های گوناگون جانباز و معلول استان کسب شده است.

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع : irna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۶

۰۶ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25499

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک