300x201 - دبستان جهاد گنبدکاووس بازسازی می‌شود/افتتاح 4 مدرسه در ایام دهه فجرتورکمن نیوز:  رییس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از بازسازی دبستان قدیمی جهاد این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کمال الدین نظر نژاد در نشست خبری به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: دبستان قدیمی جهاد گنبد حدود ۵۰ سال قدمت دارد و ساختمان آن بسیار فرسوده شده است.
وی افزود: این دبستان قدیمی در حال حاضر ۶ کلاس دارد و با توجه به فرسوده بودن ساختمان آن با کمک خیرین مدرسه ساز طرح بازسازی این مدرسه امروز آغاز می‌شود.
نظرنژاد تاکید کرد: کلاس های شیفت پسرانه دبستان جهاد به شیف مخالف دبستان وحدت اسلامی واقع در انتهای سعدی شمالی نرسیده به خیابان آرش غربی منتقل می‌شود.
وی افزود: شیفت دخترانه این دبستان با ۹ کلاس به نام فرشته نیز به شیفت بعد از ظهر دبستان افسردبیر در خیابان شریعتی غربی جنب مسجد جامع قدیم ترکمن منتقل می‌شود.
نظرنژاد گفت: از روز شنبه دانش آموزان این دو آموزشگاه در مدارس جدید ادامه تحصیل خواهند داد و کار تخریب دبستان قدیمی جهاد نیز در اسرع وقت آغاز می‌شود.

وی در مورد برنامه های دهه فجر آموزش و پروش در این شهرستان گفت: ۴ مدرسه در ایام دهه فجر در روستا‌های ارمی آباد، سارلی، آی تمر و دوزالوم افتتاح می‌شود.

رییس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس ادامه داد: افتتاح یادمان شهدای فرهنگی در ساختمان آموزش و پرورش، جنگ شادی ویژه ۴۱ آموزشگاه، همایش قاریان قرآنی، میزبانی مسابقات هندبال آموزشگاه‌های استان و جشنواره غذای سالم از دیگر برنامه‌های دهه فجر است.

گزارش از: یاشار نیازی
دبستان قدیمی جهاد گنبدکاووس بازسازی می شود

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۲

۱۰ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

68799

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک