6 300x200 - داوطلبان نمایندگی مجلس با احساس مسئولیت در قبال مردم در انتخابات شرکت کنندتورکمن نیوز:  مدیرکل مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی و دبیر هیات بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان گلستان در توصیه به داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: داوطلبان حتما قانون انتخابات را بدانند و با احساس مسئولیت در انتخابات شرکت کنند و شرایط احراز نمایندگی مجلس را مطالعه کنند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمدپور در بازدید از دبیرخانه اجرایی انتخابات شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه فرآیند داوطلبی به تعبیر رهبری فقط برای کسب قدرت نیست بلکه برای آبروی کشور و توانمند کردن مردم است خاطرنشان کرد: هییتهای اجرایی، نظارت و بازرسی تمام نیروی خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم بی طرفانه بکار می گیرند و در جهت صیانت از امانت مردم حفظ حق الناس تلاش میکنند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس نیز در این بازدید در گفت و گو با صداوسیما گفت: تا دقایق پایانی روز دوم ثبت نام ۱۶ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام شده اند.
عبدالقدیر کریمی گفت: ۱۱ نفر در روز اول و ۵ نفر در روز دوم ثبت نام شده اند.
وی افزود: پیش بینی می کنیم برای روز جمعه و شنبه ثبت نامی های داوطلبان افزایش پیدا کنند.
رییس حوزه انتخابیه شهرستان گنبدکاووس همچنین گفت: دبیرخانه یازدهمین دوره انتخابات مجلس آماده استقبال از داوطلبینی است که شرایط احراز نمایندگی مجلس را دارند.
وزیری مدیر ڪل بنیاد شهید استان و رئیس هیئت بازرسی شهرستان گنبدکاووس نیز گفت: گنبدکاووس تا کنون در ثبت نام از داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رتبه اول استان گلستان را دارد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۰

۱۲ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65299

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک