وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در علی آباد کتول:

دانش مهندسان، تدبیر دولت، امید مردم و حمایت از کالای ایرانی تحریمها را می شکنداخبار استانی – ترکمن نیوز- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تحریم های جدید علیه ایران به عنوان فرصت نام برد و گفت: با دانش مهندسان و فارغ التحصیلان دانشگاهی، تدبیر دولت، امید مردم و با حمایت از کالای ایرانی، به خودکفایی می رسیم و تحریم را شکست خواهیم داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، علی ربیعی ظهر پنجشنبه ۷ تیرماه در آیین افتتاح کارخانه تولید خمیر کاغذ از ضایعات کشاورزی اظهار کرد: ترامپ می تواند ما را تحریم کند اما نمی تواند امید و تلاش کارگران ایرانی را از ما بگیرد و ما از کاه تحریم های ترامپ کوهی از مقاومت می سازیم.

وی گفت: تحریم ها به عنوان فرصت بزرگ برای ایران تلقی می شود و امروز می بینیم که از کاه و ضایعات کشاورزی ماده اولیه تولید کاغذ تولید کرده ایم در حالی که تاکنون آن را وارد می کردیم.

وی با بیان این که تمام عملیات طراحی و ساخت ماشین آلات این کارخانه در ایران انجام شده است، افزود: از کاه گندم و ضایعات کشاورزی گلستان در مرحله نخست ۶۰ تن ماده اولیه کاغذ تولید می شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: به طور قطع و یقین با شکست تحریم ها با بازارهای ۴۰۰ میلیونی منطقه روبرو می شویم و قوت اقتصادی می سازیم و بعدها ترامپ را نقد می کنیم.

ربیعی با تاکید بر این که جلوی تحریم ها می ایستیم و با حمایت از معیشت مردم، اجازه نمی دهیم تحریم ها اخلالی ایجاد کنند، بیان کرد: ترامپ با تحریم های ایران، هدف اجتماعی را دنبال می کند و ما همبستگی اجتماعی را به جهان نشان می دهیم.

وی خطاب به ترامپ گفت: ایران با سایر کشورهایی که می شناسید متفاوت است و ایمان داریم ایرانی ها از تحریم ها سرافراز بیرون می آیند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۴

۰۷ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

25671

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک