فرهنگیان گنبد کاووس 300x204 - دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس پس از ۲ سال دانشجو می‌پذیرداخبار گنبد کاووس – ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس از پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جاری دانشگاه فرهنگیان این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی اظهار داشت: یکی از مطالبات عمومی مردم شهرستان گنبدکاووس, احیای دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس بود و ما به عنوان مسئول, پیگیر این مطالبه و دغدغه شهرستان بودیم.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده و رایرنی‌ها با مسئولان استانی و کشوری, در سال تحصیلی جدید, ۳۰۰ دانشجو پذیرش خواهند شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: امروز جلسه‌ای با حضور مسئولان استانی در گنبدکاووس برگزار شد و قرار شد, پس از ۲ سال, در سال تحصیلی جاری, ۳۰۰ دانشجو توسط این دانشگاه پذیرش شود که این خبر خوبی برای همه مردم شهرستان گنبدکاووس است.

کریمی اظهار کرد: شغل معلمی شغلی زیربنایی است و باید به معلمان توجه شود و دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس, سابقه طولانی در حوزه تعلیم و تربیت در شهرستان را دارد.

وی افزود: افرادی که دیپلم کامل دارند می‌توانند، اولویت خود را دانشگاه فرهنگیان قرار دهند و اگر رتبه علمی مورد نظر را کسب کنند و در مصاحبه و گزینش قبول شوند، می‌توانند در این دانشگاه مشغول تحصیل شوند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه برای تربیت دانش‌آموزان نیاز به افراد متخصص داریم، خاطرنشان کرد: استفاده از دانشجویان فارغ‌التحصیل مراکز تربیت معلم یکی از راهکارهای تامین نیرو است چرا که این افراد متخصص و مهارت کافی در این زمینه دارند.

کریمی تاکید کرد: مراکز تربیت معلم افراد کارآزموده ومهار به فنون تدریس را تعلیم می‌دهند و مطمئن هستیم این افراد می‌توانند کمک فراوانی به دانش‌آموزان و تربیت نسل آینده داشته باشند.

 

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

منبع : tasnimnews

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۲۹

۰۴ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک