فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس

دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس از حداقل امکانات بی‌بهره است و استحکام بنا ندارداخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: دانشگاه فرهنگیان از حداقل امکانات بی‌بهره است و استحکام بنا ندارد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی در جلسه تعیین تکلیف فضای جدید دانشگاه فرهنگیان در گنبدکاووس اظهار داشت: رویکرد و نگاه ما این است تا تصمیمی گرفته شود که نه تنها آموزش و پرورش دچار مشکل و آسیب نشود, بلکه مشکل فضای فیزیکی دانشگاه نیز تامین شود.

وی افزود: چند مکان مانند دبیرستان بقیه الله در بلوار دانشجو, دبیرستان نمونه بصیرت در شهرک فرهنگیان و چند مکان دیگر در نظر گرفته شده و باید با نظر کارشناسی دقیق, فضایی انتخاب کرد که مشکل اجتماعی ایجاد نشود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: آموزش و پرورش با وجود اینکه مشکلات در حوزه مدارس و نیروی انسانی دارد, اما همیشه پای کار بوده و در ایجاد دانشگاه تقریب مذاهب در گنبدکاووس همکاری‌های خوبی داشته است.

جذب ۳۰۰ دانشجو در سال تحصیلی امسال در دانشگاه فرهنگیان گنبدکاووس

احمد دستمرد معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس هم در این جلسه اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال ۳۰۰ دانشجو از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب و در این دانشگاه تحصیل خواهند کرد، باید پیگیر فضای فیزیکی مناسب برای آن باشیم.

وی افزود: استحکام این بنا از سال‌های گذشته ناایمن بوده و در سال‌های گذشته موافقت احداث آن با اعتبار اولیه ۵۰۰ میلیون تومان امضاء شد که به دلایلی ساخته نشد.

معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: بخشی از ساختمان این دانشگاه تخریبی اعلام شده و باید تا احداث جدید این ساختمان این دانشگاه به یکی از ۲ دبیرستان پیشنهادی که اعلام شده نقل مکان کند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: tasnimnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۷

۲۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

33090

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک