سرپرست دانشگاه آزاد گنبدکاووس:

دانشگاه باید پویا، فعال و با دغدغه فرهنگی باشدحوزه ودانشگاه- ترکمن نیوز- سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس با اشاره به اینکه دانشگاه باید بر مبنای فرمایشات رهبری مدیریت شود، گفت: در همین راستا یک برنامه راهبردی تدوین کرده‌ام.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، احمد مهرابیان با اشاره به اینکه تغییر و جابه‌جایی یکی از قوانین خلقت است، اظهار کرد: بنده امروز توفیق خدمتگزاری در دانشگاه آزاد گنبدکاووس را پیدا کرده‌ام و قطعا روزی این منصب به نفر بعد از من واگذار خواهد شد بنابراین تغییرات در مسوولیت طبیعی و امری عادی است.

وی با بیان اینکه شهرستان گنبدکاووس با ظرفیت‌های بسیار خوب خود می‌تواند به قطب علمی استان گلستان و شمال کشور تبدیل شود، گفت: بنده با برنامه‌ریزی راهبردی مبتنی بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ۲۰ خرداد در جمع دانشگاهیان وارد این مجموعه شده‌ام.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس با تاکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب بر پویایی و سالم بودن دانشگاه در ابعاد مختلف تاکیده کرده‌اند، خاطرنشان کرد: دانشگاه باید محرک و تربیت کننده قوه عاقله کشور و جامعه باشد و بتواند نیاز کشور را در حوزه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی و حتی نیروی انسانی بی‌نیاز کند.

مهرابیان با اشاره به اینکه تخصص به تنهایی برای پیشبرد اهداف انقلاب پاسخ نمی‌دهد، ادامه داد: تخصص و تعهد هر دو بال پرواز برای رسیدن به اهداف متعالی انقلاب اسلامی هستند که اگر یکی از این دو بال زخمی باشد امکان پرواز در این مسیر وجود نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه شهرستان گنبدکاووس محل حضور دانشمندان و پرورش بزرگانی از جمله «بوعلی سینا»، «مختومقلی فراغی» و «فخرالدین اسعد گرگانی» بوده است، تصریح کرد: از اینکه در کنار مردم شهرستان گنبدکاووس و در کنار مردمان شیعه و سنی این شهرستان و اقوام و مذاهب مختلف زندگی خواهم کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس با تاکید بر اینکه روسای قبلی دانشگاه زحمات و تلاش‌های فراوانی را برای تعالی این واحد آموزشی کشیده‌اند، گفت: امیدوارم بتوانم با صلاحیت و شایستگی راه پرافتخار و مسیر حرکتی ریاست سابق دانشگاه آزاد گنبدکاووس را با شتاب بیشتری ادامه دهم.

مهرابیان با اشاره به اینکه برنامه‌های ویژه‌ای را در بخش‌های علمی، آموزشی و فرهنگی برای ارتقای سطح دانشگاه در نظر گرفته‌ام، اضافه کرد: دانشگاه آزاد باید در تمامی حوزه‌ها در میان دانشگاه‌های دیگر در جایگاه والاتری قرار بگیرد.

وی بر لزوم توجه ویژه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس به مسائل فرهنگی و دینی، افزود: باید تلاش ما این باشد که دانشگاه که مبدا تحولات جامعه است الگوی مناسبی برای همه جریانات و حرکت‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه بوده و نقش خود را به عنوان قوه محرکه جامعه به خوبی ایفا کند.

گفتنی است روز گذشته طی حکمی از سوی فرهاد رهبر احمد مهرابیان به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گنبدکاووس جایگزین رضا رضایی شیرازی سرپرست سابق این دانشگاه شد که به مدت دو سال و نیم در این مسند مشغول به فعالیت بود.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: farsnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۹

۲۰ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

27217

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک