دارالشفا امامزاده یحیی‌بن زید(‌ع) گنبدکاووس سال ۹۸ به بهره‌برداری می‌رسد‌اخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گنبدکاووس گفت: با کمک خیران دارالشفا امامزاده یحیی‌بن زید(‌ع) تا پایان سال ۹۸ به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حجت‌الاسلام نصرت‌الله جعفری اظهار داشت: با توجه به برگزاری کنگره بین‌المللی یحیی‌بن زید(‌ع)، بنا داریم فعالیت‌های عمرانی خوبی برای رفاه حال زوار و مسافرین در این این امامزاده فراهم کنیم.

وی افزود: یکی از اقدامات مناسب برای رفاه حال مسافرین و زائرین در جوار این امامزاده، راه‌اندازی پلی‌کلینیک تخصصی شبانه‌روزی است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گنبدکاووس با اشاره به هزینه ۳۰۰ میلیون تومانی برای ساخت این پروژه تصریح کرد: این پلی‌کلینیک تخصصی به همراه ۲ پزشک متخصص و یک پرستار با تمامی امکانات و تجهیزات پزشکی مورد نظر با مشارکت یکی از خیرین تا پایان سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی تاکید کرد: اکنون درمانگاه خیریه امامزاده یحیی‌بن زید (‌ع) در روزهای ۵ شنبه و دیگر مناسبت‌ها، بیماران زائر و روستاهای اطراف را به صورت رایگان ویزیت می‌کند.

وی گفت: این فرد خیّر دستگاه دیالیزی را برای خدمات‌رسانی به مردم روستاهای آسیب‌پذیر و روستاهای طرح شهید شوشتری با اعتبار ۶۰ میلیون تومان خریداری کرده است که به‌زودی در درمانگاه خیریه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۹

۰۸ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

36520

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک