رئیس مجمع خیرین سلامت استان گلستان؛

IMG 3617 1 300x200 - خیرین استان گلستان ۱۰۰ میلیارد تومان به بخش سلامت کمک کردندگنبدکاووس– ترکمن نیوز- رئیس مجمع خیرین سلامت استان گلستان گفت: خیران سلامت استان تاکنون بیش از ۱۰۰میلیارد تومان به این بخش سلامت و درمان کمک کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران, به نقل از تسنیم, حجت‌الاسلام قاسم لیوانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: از سال ۱۳۸۸ مجمع خیرین سلامت در استان گلستان شکل گرفت و پس از آن نیز این انجمن‌ها در سطح شهرستان‌ها نیز ایجاد که تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به بخش سلامت استان کمک کرده‌اند.

وی افزود: این کمک‌ها در قالب اهدای زمین، ساخت خانه‌های بهداشت، مراکز جامع سلامت و تجهیزات بیمارستانی بوده است.

رئیس مجمع خیرین سلامت استان خاطرنشان کرد: خیرین علاوه‌بر ساخت مراکز درمانی، در بخش ساخت همراه‌سراها برای همراهان بیماران و فعالیت‌های دیگر با کمک دانشگاه علوم‌پزشکی استان تاکنون عملکرد خوبی داشته اند.

وی گفت: در حال‌حاضر باید به سمت‌وسوی درمان بیماری‌ها پیش برویم و در این حوزه هم خیرین باید به مجمع و دانشگاه کمک کنند تا گوشه‌ای ازمشکلات مردم را بتوانیم حل کنیم.

حجت‌الاسلام لیوانی با اشاره به آمار بالای بیماران سرطانی در استان افزود: با توجه به این مسئله به یک مرکز تخصصی و مجهز تشخیصی و درمانی سرطان برای استان گلستان به‌ویژه در شرق استان نیاز داریم.

وی افزود: امیدواریم یک مرکز با توجه به داشتن بخش کورت تشخیصی بیماری سرطان در گنبدکاووس، برای این شهر پیش‌بینی شود و خیرین هم در این کار مشارکت خواهند کرد.

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۸

۰۹ اسفند ۱۳۹۶

کد خبر :

12754

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک