خواستگاری دختران خارجی ازیوز های ایرانی درجام جهانی روسیهورزشی– ترکمن نیوز- تیپ بازیکنان ایران در جام جهانی روسیه این روزها حسابی روی بورس است و کلی غوغا بپا کرده و تصاویرشان در فضای مجازی اعم از وبسایت ها و شبکه هاي اجتماعی دست به دست میچرخد. از خوشتیپ ترین فوتبالیست هایي که در جام جهانی وجود دارند میتوان فوتبالیست هاي ایرانی را نام برد که تصویری از آنها با کت و شلوار در جهان در حال پخش شدن می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران- تعداد زیادی از دختران در جهان عاشق این بازیکنان شده اند و تصویر آنها رابه اشتراک گذاشته اند.

خواستگاری دختران خارجی ازیوز های ایرانی درجام جهانی روسیه

 

ماجرای علیرضا حقیقی برای سایر بازیکنان تکرار می شود؟

از زمان ورود یوزهای ایرانی به روسیه با توجه به حضور خبرنگاران ایرانی و خارجی اطراف تیم، سوژه‌هایي که رسانه‌ ها به آن میپردازند، چندبرابر شده و هرروز اخبار جذاب زیادی از اردوی تیم‌ملی به گوش میرسد. یادمان هست که در دوره قبلی وقتی علیرضا حقیقی با ظاهر آراسته درون دروازه تیم‌ملی ایستاد، طرفداران زیادی در شبکه‌هاي اجتماعی و حتی در بین هواداران تیم‌هاي خارجی پیدا کرد.

پیشنهادهای ازدواجی که دختران خارجی برای حقیقی فرستادند و توجه رسانه‌هاي خارجی به دروازه‌بان خوش‌چهره فوتبال ایران حسابی خبرساز شد. حالا هم به ‌نظر میرسد ماجرایی مشابه این‌بار قبل از شروع جام‌جهانی برای بازیکنان ایرانی رخ داده است.

دیلی‌میل در گزارشی به عکس کت‌وشلواری بازیکنان ایرانی در روسیه اشاره کرد و نوشت: «عکس بازیکنان خوش‌تیپ ایرانی در توییتر و رسانه‌هاي گروهی دیگر بازتاب گسترده‌اي داشت و خیلی ها رابه تیم‌ملی ایران علاقه‌مند کرد.»

ژست‌هاي جالبی که شاگردان کی‌روش مقابل دوربین‌ها در هنگام سفر به روسیه با لباس رسمی گرفتند، شاید به تعداد طرفداران آنها قبل از جام‌جهانی بیفزاید! همچنین کارلوس کی‌روش که دیروز اجازه حضور هواداران و خبرنگاران را در تمرین تیم‌ملی صادر کرده بود، به گفت‌و‌گو با رسانه‌ ها پرداخت.

درحالی ‌که درباره تحریم شرکت نایکی از سرمربی پرتغالی سوال پرسیده شد، او در پاسخ به خبرنگاران ایرانی انتقاد و اعلام کرد؛ شما حق انتقاد از نایکی را ندارید، چون بین تیم‌ملی و باشگاه‌ها گزینه دوم را انتخاب کردید! با اینکه کی‌روش به ماجرای نایکی پاسخی نداد؛ همان‌ گونه تعداد زیادی از بازیکنان ایرانی در تمرین از این کفش‌ها استفاده میکنند.

ابراز علاقه دختران خارجی به علیرضا حقیقی

در جام جهانی برزیل هم تیم ملی فوتبال جنجالی شد و بعد از بازی ایران دراین تورنومنت بزرگ، خارجی ها روی علیرضا حقیقی زوم کردند و وی را زیباترین بازیکن ایرانی خواندند و سپس شبکه هاي اجتماعی فوتبالی ها پر شد از عکسهای علیرضا حقیقی، که این عکس جنجالی را میبینیم.

 

خواستگاری دختران خارجی ازیوز های ایرانی درجام جهانی روسیه

 

مقایسه تیپ بازیکنان تیم ملی در دهه ۷۰ و حال حاضر

آن موقع ها یک فیگور موقع عکس گرفتن به شدت طرفدار داشت که به ژست «دیوار دفاعی» مشهور بود. یعنی باید طوری می ایستادید که انگار روبرتو کارلوس بازیکن افسانه اي تیم ملی برزیل قرار است ضربه کاشته بزند و شما دیوار دفاعی مقابل او هستید.

خواستگاری دختران خارجی ازیوز های ایرانی درجام جهانی روسیه

 

از دهه هفتاد تا حالا خیلی چیزها تغییر کرده است. مثلاً در آن دهه اگر بازیکنی در اردوی تیم ملی سبیل نداشت نسبت به دیگر بازیکنان کاملاً متمایز بود اما حالا اگر سبیل داشته باشی…! بازیکنان تیم ملی در دهه ۷۰ با آن شلوارهای پر پیل و بازیکنان خوش تیپ امروزی که تیپ آنها هم مورد توجه رسانه هاي داخلی شد و هم خارجی این بازیکنان حال باید دید مانند فوتبالیست هاي دهه هفتاد تاریخ ساز می‌شوند یا خیر. امیدواریم آنها نیز مثل این بازیکنان شگفتی ساز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شوند. خلاصه همه ی چیز عوض شده ولی با این تفاسیر از هرچه بگذریم از پیل ها نمیشود گذشت

برای کسانی که شناختی نسبت به این موجود شیاردار پرطرفدار دهه هفتادی که با آمدنش صنعت مد و فشن ایران را دگرگون کرد ندارند باید گفت که درواقع پیل فقط یک کوک ساده برروی کمر شلوارهای خمره اي نبود بلکه یک مکتب بود، یک طرز تفکر، یک گرایش عمیق حسی…

خلاصه با تمام وجود ایمان داریم که این بچه یوزها هر چقدر به تیم ملی آن زمانمان شباهت نداشته باشند ولی حتماً غیرت و تعصب به مردمشان را از انها به ارث برده اند. به امید موفقیت تیم ملی همیشه خوش تیپ ایران.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۲

۲۲ خرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

23796

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک