دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان:

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستاناخبار محیط زیست- تورکمن نیوز دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان گفت: به دلیل عدم حساسیت و بعضا کم کاری ها نسبت به مراتع گلستان، هم اکنون خطر بیابانی شدن و پدیده ریزگردها این استان را تهدید می کند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل از ایرنا،  حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا سیدحسینی درجلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم گلستان که با موضوع منابع طبیعی در ایستگاه تولید نهال چپر قویمه گنبدکاووس برگزار شد اظهار کرد: برخی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به جای اینکه مدافع منابع طبیعی باشند و حقوق مردم را از مبادی قانونی دنبال کنند، مدافع برخی افراد خاص شده اند.
حجت الاسلام سیدحسینی همچنین با تاکید بر سرعت بخشیدن به اجرای طرح های مقابله با بیابان زایی و آبخیزداری درمراتع شمال گلستان، گفت: دراین حوزه ها بایستی از مشارکت مردم نیز استفاده شود.
دراین جلسه برخی اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان از عدم اجرای افزون بر نیمی از احکام صادره و قطعی در حوزه خلع ید از منابع طبیعی (مراتع) این استان خبر داد و گفت: از مجموع ۱۰ هزار هکتار احکام صادره حدود ۵۰ درصد آنان اجرا شده است.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۲۸

۱۸ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

47935

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک