گنبدکاووس,حجت الاسلام ترابی,اختتامیه جشن ملی نوروزگاهگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به شعار نوروزی رهبری انقلاب افزود: امروز همه باید نسبت به خرید کالای ایرانی تعصب داشته باشند زیرا خرید کالای ایرانی سبب پایداری و ایجاد اشتغال در جامعه بویژه برای نسل جوان می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی در مراسم اختتامیه جشن ملی نوروزگاه در گنبدکاووس با قدردانی از متولیان برگزاری جشن ملی نوروزگاه در این شهرستان گفت: این جشن سبب ایجاد نشاط و شادی در مردم شده و اقوام ساکن در این شهرستان نیز با احساس یگانگی، جشن های خود را برپا می کنند.

وی افزود:  اقوام با احساس یگانگی در شهرستان گنبدکاووس جشنهای خود را برگزار میکنند.
دراین مراسم که در جوار برج قابوس گنبدکاووس برگزار شد، دو تن از معاونین فرماندار ویژه، برخی مسئولان و جمعی زیادی از شهروندان این شهرستان و مسافران نوروزی حضور داشتند.
شهرستان گنبدکاووس با برخورداری از جاذبه های گردشگری تاریخی، طبیعی، فرهنگی و مذهبی همچون برج قابوس به عنوان بلندترین بنای آجری جهانی، خرابه های شهر تاریخی جرجان، سه تالاب بین المللی در بخش مرزی داشلی برون، صنایع دستی متنوع اقوام ساکن در آن و امامزاده یحیی بن زید و داشتن ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۰۴

۱۵ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15220

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک