خرید ماشین آتش‌نشانی مجهز به بالابر در گنبدکاووسگنبدکاووس-تورکمن نیوز:  رییس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس گفت: تمامی فعالیت ها و برنامه های عمرانی شهرداری گنبدکاووس مطابق با مصوبات حاصل از جلسات شورای شهر با شهرداری است و سه اصل تجهیز و نوسازی ماشین آلات و چابک سازی نیروی انسانی شهرداری، سلامت محوری شهروندان و توسعه متوازن شهر در این مصوبات به عنوان سه اصل راهبردی مورد توجه قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ «بابک پاکدل» در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: یک دستگاه ماشین آتش نشانی مجهز به بالابر به ارزش قریب به ۲ میلیارد تومان خریداری شد که ارتفاعی برابر با بلندترین ساخت و ساز در شهر گنبد را دارد. ۱۰ دستگاه مینی بوس شهری نیز جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری خریداری شد. در زمینه مجهزسازی امکانات شهر به تجهیزات زیرساختی نیز یک دستگاه سنگ شکن خریداری شد تا پاسخگوی نیازهای شهرداری به مصالح در پروژه های عمرانی باشد.

وی افزود: ۴۶ نفر از نیروهای شهرداری که به سن بازنشستگی رسیده بودند و سنوات آنها نیز گذشته بود، بازنشسته شدند و مطالبات کاری سنوات آنها نیز پرداخت شد.

رییس شورای اسلامی شهر گنبدکاووس بیان کرد: در راستای اصل دوم و سوم یعنی سلامت محوری برنامه ها برای شهروندان و توسعه متوازن شهری، اقداماتی از جمله توسعه فضای سبز شهری، احداث بوستان‌های محلی برای ایجاد نشاط و شادابی در میان مردم و جوانان شهر در جهت پیشگیری از معضلات اجتماعی، برون سپاری روندهای مدیریتی و اجرایی به بخش های خصوصی و سازمان های مردم نهاد، سرمایه گذاری و تجهیز تیم والیبال شهر انجام شده است.

پاکدل خاطرنشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر گنبدکاووس از ساعت ۱۸ تا ۲۲ روز شنبه هر هفته طی جلسه علنی به حل مسائل و مشکلات شهروندان و مراجعه کنندگان حضوری به این شورا می پردازند.

 

گردآوری:گروه خبری تورکمن نیوز

http://turkmensnews.com

منبع:isna

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۱

۲۲ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55057

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک