فرماندار ترکمن در مسجد جامع و حوزه علمیه سراج الدین نیازآباد:

خروشان تر از سیل، همدلی و اتحاد بین مردم در کنترل سیلاب اخیر، کار ارزشمند و والایی بودترکمن نیوز: فرماندار ترکمن در مراسم مسجد جامع و حوزه علمیه سراج الدین روستای نیازآباد از توابع بخش سیجوال شهرستان گفت: خروشان تر از سیل، همدلی و اتحاد بین مردم در کنترل سیلاب اخیر، کار ارزشمند و والایی بود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی در مراسمی که در حوزه علمیه سراج الدین روستای نیازآباد با حضور اعضای مدیریت بحران شهرستان و سایر مسئولین شهری و شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: با تاکید مقام معظم رهبری همه کمک کردند.
وی در ادامه به تشریح اقدامات صورت گرفته در شهرستان، در راستای کنترل و پیشگیری از سیل افزود: انفجار مصب رودخانه قره سو، لایروبی رودخانه قره سو و کانال اورکت حاجی قبل از سیلاب، دیواره سازی قسمت شمالی رودخانه به همت مردم و مسئولین، برش جاده جهت هدایت آب های سطحی، بررسی هوایی و فیلم برداری توسط هلی شات، هدایت روان آب ها و دشت آب ها توسط کانال های انحرافی، برگزاری جلسات تخصصی مدیریت بحران و .. از جمله اقداماتی بود که در شهرستان صورت گرفت.
وی با اشاره به معضلات و چالش ها، غیرفنی بودن پل های جاده های مواصلاتی و راه آهن از جمله این معضلات شمرد.
هیوه چی در پاسخ به این پرسش که چرا بندرترکمن به زیرآب نرفت، گفت: اقدامات پیشگیرانه پاسخ داد.
وی در پایان از مردم، دستگاه های اجرایی، اعضای مدیریت بحران شهرستان، ائمه جمعه، شوراها و دهیاران، بخشداران، ناحیه مقاومت بسیج سپاه، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه و .. تقدیر و تشکر کرد.
در این مراسم، حاج آخوند محرابی امام جمعه روستای نیازآباد و بخشدار سیجوال نیز طی سخنانی از مردم و مسئولین به جهت پیشگیری از سیلاب تقدیر و تشکر کردند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۳۳

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52027

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک