خروج مصالح از گلستان ممنوع شدتورکمن نیوز استاندار گلستان گفت: با توجه به نیاز مصالح جهت ساخت واحدهای مسکونی سیلزدگان دستور ممنوعیت خروج مصالح از استان صادر شده و روند رو به بهبود است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در گفتگو با برنامه پیگیری شبکه سراسری خبر با اشاره به روند بازسازی مناطق آسیب زده از سیل در استان اظهار کرد:عملیات پی کنی  ۹۲ درصد واحد های آسیب دیده از سیل انجام شده و ۵۰ درصد واحدها نیز به مرحله سقف رسیده اند.

وی  تصریح کرد: تلاش داریم تا پایان سال جاری تمامی واحد های مسکونی سیلزدگان را به صاحبان آنها تحویل دهیم.
وی افزود : تمامی چادرها برچیده شده و تنها ۵ چادر در شهرستان آق قلا وجود دارند که بر اساس تعهد پیشین تا پایان آذر منازل مسکونی آنها نیز تحویل داده خواهد شد.
استاندار گلستان یادآور شد: علی رغم مشکلات حوزه اعتبارات تاکنون با همکاری پیمانکاران ۵۵ کیلومتر از مسیر ۲۰۰ کیلومتری رودخانه قره سو و ۸۵ کیلومتر از مسیر ۷۱۵ کیلومتری گرگانرود لایروبی شده و ادامه این لایروبی ها در حال انجام است.
حق شناس خاطر نشان کرد: با توجه به نیاز مصالح جهت ساخت واحدهای مسکونی سیلزدگان دستور ممنوعیت خروج مصالح از استان صادر شده و روند رو به بهبود است.
استاندار گلستان ادامه داد: در ۹۷ نقطه از راه های استان بر اثر سیلاب بریدگی ایجاد شده بود که ۹۵ مورد اصلاح شده و ۲ مورد پل و کانال با همکاری پیمانکاران آب منطقه ای در حال مرمت است.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۰

۲۰ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

65679

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک