خدمت به بندگان خدا در جمعیت هلال احمر همان عمل صالح در پیشگاه خداستگلستانتورکمن نیوز:  همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر؛ معاونین حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر بهمراه اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر گلستان با حضرت آیت ا… نورمفیدی نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان دیدار نمودند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ حضرت آیت ا… نورمفیدی در این دیدار صمیمی گفت: وظیفه جمعیت هلال احمر کمک به مردم در شرایط خاص است که در واقعه سیل گلستان این موضوع را شاهد بودیم.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: دریافت حقوق در ازای خدمت در جمعیت هلال احمر صرفا یک مبلغ ریالی دنیوی نیست بلکه به واسطه خدمات خیرخواهانه، بهره مندی از خزانه عالم غیب است.

همزمان با گرامیداشت هفته هلال احمر؛ معاونین حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر بهمراه اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر گلستان با حضرت آیت ا... نورمفیدی

ایشان در پایان ضمن قدردانی از زحمات خالصانه و داوطلبانه هلال احمری ها در امداد رسانی به سیل زدگان استان؛ تصریح کرد: تلاش و همت جمعیت
هلال احمر همواره باید کمک و امداد به مردم باشد و باید این موضوع را در میان تمامی کارکنان و داوطلبان تسری و گسترش دهد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۴۳

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

کد خبر :

52823

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک