خدمات بنیاد مستضعفان در گلستان برای مردم ملموس استتورکمن نیوز:  استاندار گلستان با اشاره به همکاری کارخانه سیمان پیوند در ارایه سیمان رایگان به واحدهای سیلزده استان اظهار کرد: خدمات بنیاد مستضعفان در گلستان برای مردم ملموس است و ادامه این مسیر می تواند زمینه رشد استان را فراهم آورد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در دیدار با مهندس پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: در جریان سیل ۲۱ هزار خانه در گلستان بازسازی و بهسازی شدند و از ۷۷۰۰ خانه بازسازی شده , ۷۰ درصد در مرحله سقف قرار دارند و با همکاری بنیاد برای بهسازی هر خانه یک تن سیمان و برای بازسازی هر خانه ۸ تن سیمان رایگان در اختیار مردم قرار گرفته است.

همچنین در این دیدار رییس دانشگاه علوم پزشکی, مدیر کل آموزش و پرورش , مدیر کل پزشکی قانونی و تعدادی دیگر از مدیران استان مسایل خود را با رییس بنیاد مستضعفان در میان گذاشتند و مهندس فتاح دستورات لازم را جهت رفع مشکلات مردم صادر کرد.
رییس بنیاد مستضعفان در این دیدار ضمن تبریک ایام دهه فجر و تمجید از وحدت موجود در گلستان اظهار کرد: باید از دستاورهای حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی دفاع کنیم و توفیق خدمت در نظام مقدس اسلامی را قدر بدانیم.
مهندس پرویز فتاح مردم گلستان را نجیب و شایسته تقدیر دانست و افزود: در بنیاد مستضعفان تلاش داریم  سرمایه گذاری هایی را در استان ها انجام دهیم و ظرفیت های تولیدی ایجاد شده را در اختیار مردم قرار دهیم.
وی ادامه داد: تلاش داریم هرچه سریعتر بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه تپه را به لحاظ عمرانی تکمیل نماییم و جهت تجهیز در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دهیم تا بتواند مورد استفاده مردم قرار گیرد.
رییس بنیاد مستضعفان یادآور شد: خدمات پیشین بنیاد در گلستان ادامه دارد و در عین حال این نهاد به دنبال اجرای پروژه های اشتغال زا و ماندگار در گلستان همانند کارخانه سیمان و نیروگاه برق است.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۰۵

۱۵ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69168

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک